KARAYİPLER YATIRIMCI PROGRAMLARI

Karayip denizinde yer alan 7.000’den fazla adayı kapsayan adalar Florida’nın güneyinden başlamaktadır ve bölge de 25 ülke bulunmaktadır. Bu ülkelerden 15 tanesi kendi aralarında Avrupa Birliği’ne benzer bir yapı içindedirler.

Caribbean Community olarak adlandırılan bu yapı uyarınca üye ülkeler Karayipler pasaportu adı altında ortak pasaport sistemine sahiptirler. Böylece bir üye ülke vatandaşı diğer üye ülke ülkelere seyahat edebilmekte ve yerleşebilmektedir.

St Kitts ve Nevis ile başlayan yatırım yoluyla ikinci vatandaşlık programının başarısı üzerine diğer ülkelerde benzer programları uygulamaya geçirmişlerdir. Yeni Bir Hayat olarak Dominika, St. Kitts ve Nevis, Antigua ve Barbuda, Grenada, St. Lucia vatandaşlık programlarını uluslararası yetkili ortaklarımızla sunmaktayız.

Tüm programların ortak özelliği ikamet zorunluluğu getirmeden kısa sürede sonuçlanmasıdır. Bu ülkelerden alacağınız ikinci vatandaşlık ile dünyanın birçok ülkesine vizesiz seyahat edebilecek, ayrıca ülkelerin sunduğu vergi avantajlarından faydalanabileceksiniz

Karayipler Vatandaşlığı Yatırımcı Programı Broşürünü indirmek için tıklayınız!

E-Bültenimize kayıt olmak için lütfen mail adresinizi giriniz.