İspanya Gayrimenkul Projesi 1

€470.000’dan satışa sunulan 2 +1 olarak dizayn edilmiş proje Barcelona’nın en turistik ve tarihi bölgelerinden El Gotic’de bulunuyor. Barcelona’nın sembolü Las Ramblas Caddesi’ne 5 dakikalık uzaklıkta olan daire aynı zamanda ünlü meydanlara, mimari eserlere, dünyaca ünlü mağazalara ve gurme restoranlara yürüme mesafesinde. Şehrin eski dokusunu koruyan, her köşesinde canlı bir eğlenceye tanıklık edeceğiniz bölge bir çok ünlü sanatçının da esinlediği bölge olmasıyla meşhurdur.

Avrupa’nın emlak yatırımı yapılabilir en kazançlı şehirleri arasında gösterilen Barcelona’da satın alacağınız projeyi kiraya vererek düzenli gelir sahibi olabilirsiniz.

İspanya Gayrimenkul Projesi 2

3+1 ve 4+1 olarak planlanmış villa seçeneklerin €675.000’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu proje, plajları ve sahil şeridi ile İspanya’nın gözde turistik şehri Malaga’da yer alıyor. İskandinav mimarisinin minimalizmden ilham alan evlerde enerji verimliliğini en üst düzeyde tutacak materyaller kullanılmış.

Yılın her mevsiminde konaklamak üzere dizay edilmiş projede yaz aylarında UV ışınlarını bloklayan, kış aylarında ise izolasyonunu sağlamlaştıran bir sistem kullanılmış.

Yerden ısıtmalı projede yüzme havuzunun yanı sıra teras ve bahçeyi kapsayan açık yaşam alanları da bulunuyor.

Proje detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.