İngiltere Gayrimenkul Projesi 1

Suit olarak dizayn edilmiş residence projesindeki daireler modern dekorasyonu ile öne çıkıyor. Londra’nın kalbi Chelsea’de konumlanan proje Thames Nehri’nin kuzeyinde bulunuyor. Toplu taşımanın yanı sıra bir çok eğitim ve sağlık merkezine yürüme mesafesinde olan projenin çevresinde bir çok park ve yaşam alanı da mevcut.

Son derece güvenli ve nezih bir bölgede konumlanan projedeki dairelerin fiyatı ise £2,095,000. Emlak yatırımı açısından Avrupa’nın en iyi şehirleri arasında gösterilen Londra, seyahat kolaylığı bakımından da İngiltere’nin diğer şehirlerine, Paris ve Brüksel de olmak üzere Avrupa’nın bir çok şehrine bulunan demiryolu bağlantı hatları ile öne çıkıyor.

İngiltere Gayrimenkul Projesi 2

Londra’nın finans ve sermaye merkezi Canary Wharf’ta konumlanan projedeki 2+1 daireler £1,150,000’dan satışa sunuluyor. Modern dekorasyonu ve her daireye özel panoromik şehir manzaralı terasıyla öne çıkan daireler yerden ısıtmalı olarak dizayn edilmiş. Lüks beyaz eşyaların da hazır bulunduğu dairede konforlu bir yaşam için her şey düşünülmüş.

Dünya ve uzakdoğu mutfağından bir çok ünlü restoranın yanı sıra ve Londra’nın ünlü publarının da bulunduğu bölgede lüks markaların mağazalarına da rastlamak mümkün.

Bölge aynı zamanda müzeler, sanat galerileri ve müzik venüleri ile bir çok kültür ve sanat etkinliğine ev sahipliği yapıyor.