ANTIGUA & BARBUDA VATANDAŞLIĞI İLE KARAYİPLERİN EN İTİBARLI PASAPORTUNA SAHİP OLUN

Antigua & Barbuda Hükümeti’ne yapacağınız $ 200,000 tutarında katkı bedeli ile Avrupa Birliği ve Schengen ülkelerinin yanı sıra İngiltere, Singapur ve Hong Kong dahil olmak üzere 130’un üzerinde ülkeye vizesiz seyahat edebilir, 4 – 6 ay arasında Karayipler pasaportuna sahip olabilirsiniz.

  • Antigua & Barbuda Hükümeti’ne geri almamak koşuluyla $200.000 tutarında katkı yapan ya da Antigua & Barbuda’dan $400.000 değerinde gayrimenkul satın alan yatırımcılar, 4-6 ay arasında Antigua & Barbuda Vatandaşlığına hak kazanır.
  • Vatandaşlık başvurusunda bulunabilmek için, asıl başvuru sahibinin 18 yaşını doldurmuş olması
  • Program kapsamında Antigua & Barbuda’da minimum kalma zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • Britanya Milletler Topluluğu üyesi olan Antigua & Barbuda vatandaşı olarak Karayipler pasaportuna sahip olabilir, Avrupa Birliği ve Schengen ülkelerinin yanı sıra İngiltere, Singapur ve Hong Kong dahil olmak üzere 130’un üzerinde ülkeye vizesiz seyahat edebilir, Karayip Bölgesi’ndeki 15 Caricom üyesi ülkesinde yaşama, çalışma ve eğitim görme imkanı elde edebilirsiniz
  • Gayrimenkul yatırımı yaparak vatandaşlık alma seçeneğini tercih ettiyseniz, 5 yıl sonra gayrimenkulünüzü satarak yatırımınızı geri alabilirsiniz. Başvuru sahibi olarak elde ettiğiniz tam vatandaşlığı, ailenizin sonraki nesillerine miras bırakma lüksünü yaşayabilirsiniz
  • Çifte vatandaşlık hakkı tanıyan Karayipler pasaportu Türk vatandaşlığını hiçbir şekilde etkilemez.

4 – 6 Ay sonunda Karayipler Pasaportu

Başvuru tarihinden itibaren 4-6 ay arasında Karayipler pasaportuna sahip olma imkanı

Vizesiz Seyahat

AB ve Schengen ülkelerinin yanı sıra İngiltere, Singapur ve Hong Kong dahil 130+ ülkeye vizesiz seyahat edebilme

Nesilden Nesile Vatandaşlık

Vatandaşlık hakkının ailenin sonraki nesillerine miras bırakabilme

Uluslararası İmkanlar

Karayip Bölgesi’ndeki 15 Caricom üyesi ülkesinde yaşama, çalışma ve eğitim görme imkanı

Yatırımı Geri Alabilme

Gayrimenkul yatırımını 5 yıl sonra satarak yatırımı geri alabilime hakkı

Vergi Avantajı

Karayipler sınırları dışında elde edilen gelirlerin vergilendirmeye tabii tutulmaması

Karayipler Yatırımcı Programı Broşürünü indirmek için tıklayınız!

KARAYİPLERİN TURİZM MERKEZİ ANTIGUA & BARBUDA

Karayipler vatandaşlık programları içinde en itibarlısı olarak kabul edilen Antigua & Barbuda’da dil ve ikamet ön koşulu olmayıp devlete yapılan katkı bedeli ya da gayrimenkul alımı ile vatandaşlık hakkı elde edilmektedir. ülkelerinden biridir.

Kişi başına düşen gelirin 2011-2016 yılları arasında yüzde 26 oranında yükseldiği Antigua Barbuda Karayipler’in uluslararası turizm merkezidir. Karayipler’in şuç oranı en düşük adasıdır. Ayrıca Karayipler’in en itibarlı pasaportu olarak kabul edilir.

Adalar Antigua 280 km2, Barbuda 161 km2 olmak üzere toplam 442,60 km2’lik bir alana kurulmuştur. Federal Anayasal Monarşi ile yönetilen ülkenin başkenti Saint John’s’dur. Ülkede İngilizce konuşulmakta olup para birimi Doğu Karayip Doları’dır.

Uluslararası gelir vergisi muafiyetinin benimsendiği ülkede, Antigua & Barbuda dışındaki gelirlerinizden muaf olup, adada daimi olarak yaşamaya karar vermediğiniz sürece vergi yükümlülüğünüz bulunmamaktadır.

E-Bültenimize kayıt olmak için lütfen mail adresinizi giriniz.

ANTIGUA & BARBUDA GAYRİMENKUL PROJELERİ

ANTİGUA & BARBUDA PROJE 1

Proje 1

Antigua Barbuda’da 3 odalı, 2+1 ve 1 odalı daireler $400.000.00 Antigua Barbuda’da 2 odalı daireler $800,000’dan başlayan fiyatlarla

detaylar

Proje 2

Antigua Barbuda’da 2+1 teras katı $1,900,000’dan başlayan fiyatlarla 1 odalı daireler $695,000’dan başlayan fiyatlarla

detaylar

Proje 2

Antigua Barbuda’da 2+1 teras katı $1,900,000’dan başlayan fiyatlarla 1 odalı daireler $695,000’dan başlayan fiyatlarla

detaylar

Başvuru dosyanızın hazırlanması, sunulması ve denetim süreçlerini çatı kuruluşumuz Terranova Global ve uluslararası çözüm ortaklarımız ile birlikte yürütüyoruz. Başvurunuzun takibinden, temsilcisi olduğumuz hükümet onaylı gayrimenkul projelerini sunarak yatırım işlemlerinizin hayata geçirilmesine, dilerseniz Antigua & Barbuda’ya yapacağınız ziyaretin planlanmasından Karayipler pasaportuna sahip olana kadar geçen tüm süreçte yanınızdayız

Yeni Bir Hayat Uzmanları ile iletişime geçin!